drukarnia logo
drukarnia i projekty

Drukarnia

BJ DRUKARNIA PIECZĄTKI
MARZENA JACKOWIAK

ul. Wojska Polskiego 84
60-628 Poznań
NIP 7811261962

Tel: 519 755 899
Tel: 501 416 057
biuro@projektyidruk.pl

PROJEKTY DRUKÓW


Cały proces realizacji zleceń uprościliśmy do maksimum. Podajesz nam tylko treść i ewentualnie zdjęcia lub logo, a my zajmiemy się resztą. W efekcie naszych działań dostaniesz profesjonalny projekt graficzny, który szybko wydrukujemy i dostarczymy do domu lub firmy. Projekt graficzny jest gratis a do tego nie ma limitu projektów, ani poprawek!

PROJEKT W CENIE DRUKU

Na rynku poligraficznym brakuje drukarni, które oferują kompleksowe usługi. Dlatego stworzyliśmy drukarnię projektyidruk.pl, w której połączyliśmy studio graficzne, agencję reklamową i drukarnię w jedno. Nie musisz tracić czasu i załatwiać osobno projektu graficznego, a potem szukać drukarni, która Ci ten projekt wydrukuje.
Cały proces realizacji zleceń uprościliśmy do minimum. Podajesz nam tylko treść i ewentualnie zdjęcia lub logo, a my zajmiemy się resztą. W efekcie naszych działań dostaniesz profesjonalny projekt graficzny i jego wydruk.

W naszej drukarni mieliśmy dosyć pytań o projekty. A konkretnie pytań o to czy robimy projekty graficzne? Co to są pliki wektorowe itd. Dlatego powstała nowa strona www.projektyidruk.pl, która łączy profesjonalne usługi poligraficzne z wykonaniem projektu i do tego darmowego projektu!
Jedynym warunkiem wykonania darmowego projektu jest wydrukowanie go w naszej drukarni według podanych cen podanych na naszej stronie www.projektyidruk.pl.

Dokładne cenniki podane są przy każdej grupie druków jakie drukujemy.